II Świąteczny Kiermasz Charytatywny

W zeszłym roku niepewnie podjęliśmy próbę organizacji kiermaszu – naszym celem było zebranie pieniędzy na chorego Bartka. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni, jak dużo osób uczestniczyło w Kiermaszu Świątecznym i zaangażowało się w jego organizację. Dzięki Wam Bartek dostał piękny świąteczny prezent – pieniądze na leczenie i wiarę w ludzi. Tym razem pomocy potrzebuje pięcioletnia Daria, mieszkanka Jawora chora na autyzm.

Jak pomóc ?Każdy może pomóc Darii, wystarczy, że przekaże na kiermasz przedmioty, których sam już nie używa, a mogą przydać się komuś innemu: książki, płyty, ozdoby, przedmioty użytku codziennego, elektronikę. Przedmioty te będą sprzedawane na stoiskach II Świątecznego Kiermaszu, organizowanego na jaworskim rynku, a cały zysk zostanie przekazany na leczenie Darii.

Ruszamy ze zbiórką przedmiotów!!!

W każdą środę, począwszy od 14.11 w godzinach od 16 do 17:30, w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Zamkowej 1 (wejście od dziedzińca zamku) będzie czekał na Was wolontariusz, który odbierze przedmioty i odpowie na wszelkie pytania dotyczące kiermaszu. Kontakt telefoniczny pod numerami: 694 614 339 lub 793 30 20 38.

Wspólnie możemy pomóc Darii i jej rodzicom. Bez wielkiego wysiłku, możemy dać im szczęście i wiarę w ludzi!!!

Comments are closed.