IV Kiermasz Charytatywny w Jaworze

Z racji, że idea kiermaszu charytatywnego tak dobrze przyjęła się w Jaworze, ruszamy z kolejną edycją !!! Potrzebujących nie brakuje – taką prośbę dostaliśmy od naszej koleżanki z Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Jaworze:

„Gdybyście jeszcze kiedyś, w przyszłości chcieli zrobić zbiórkę na działania TOZ to zależałoby mi, aby dochód został przeznaczony na leczenie psa, Dżekiego (na zdjęciu poniżej). Jego trzustka nie wytwarza enzymów trawiennych, wszystko co zjada „przelatuje przez niego” i musi do końca swoich psich dni zażywać tabletki z enzymami trawiennymi. Ponadto Dżeki ma padaczkę i bierze leki na to schorzenie, przez co musi zażywać osłonę na wątrobę. Koszt miesięcznego leczenia to 70 zł, ale wierzcie mi, że warto. Dżeki ma szanse na nowy dom, jego choroba nie przeszkadza w adopcji, a leczenie to tylko regularne dawanie psu leków. Stąd moja prośba, żeby zrobić zbiórkę właśnie dla niego”.

Jak pomóc ? Wystarczy, przekazać na kiermasz przedmioty, których się nie używa, a mogą przydać się komuś innemu: książki, płyty, ozdoby, przedmioty użytku codziennego, elektronikę, nietrafione świąteczne prezenty. Przedmioty te będą sprzedawane na stoiskach IV Kiermaszu Charytatywnego, który odbędzie się w sobotę 12.04.2014, w godzinach od 9 do 14 pod arkadami jaworskiego rynku. Cały zysk zostanie przekazany na leczenie Dżekiego.

W każdą środę od godziny 16-17 na Zamku w siedzibie Towarzystwa Aktywności Kulturalnej będzie czekał wolontariusz, który odbierze przekazywane przedmioty.
Podajemy też numer kontaktowy, gdzie można uzyskać informacje w sprawie kiermaszu: 694614339

 

Comments are closed.