Świąteczny Kiermasz – pokażmy, że mamy wielkie serca

Każdy z nas był świadkiem jakieś ludzkiej tragedii. Nie pozwólmy by osoby, które jej doświadczyły zostawały same. Pokażmy, że mogą na nas liczyć, że tym co wyróżnia ludzi jest miłość i współczucie.

Otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie od państwa Tomaszewskich. Ich trzynastoletni synek Bartek jest chory na białaczkę i potrzebuje natychmiastowej pomocy – tłumaczy Hanna Węgiel. Towarzystwo Aktywności Kulturalnej postanowiło zorganizować Świąteczny Kiermasz, z którego zysk zostanie przeznaczony na leczenie Bartka.

Rozpoczynamy zbiórkę przedmiotów. Jeśli chcesz wspomóc chorego Bartka, przynieś nam coś czego nie potrzebujesz, a co może przydać się komuś innemu. Mogą to być ozdoby, elektronika, książki, zabawki, przedmioty użytku codziennego itp.

Każdy kto chciałby pomóc Bartkowi dając coś od siebie proszony jest o kontakt pod numerem 694 614 339 lub na mail stowarzyszenia kontakt@takjawor.pl. Towarzystwo Aktywności Kulturalnej prowadzi dyżury na jaworskim Zamku, ul. Zamkowa 1. W środy od godziny 16 do 18 i soboty od 14 do 16 przedstawiciel stowarzyszenia będzie odbierał od Państwa przedmioty przekazane na kiermasz. Na miejscu będzie można też uzyskać informacje o inicjatywie Kiermaszu Świątecznego .

Kiermasz Świąteczny odbędzie się pod filarami na Jaworskim Rynku, 18 grudnia w niedzielę handlową. – Od godziny 10 do 14 spotkajmy się w centrum naszego Jawora – zaprasza Hanna Węgiel – każdy kto będzie chciał będzie mógł kupić jakąś drobnostkę, a pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie chorego Bartka. Pokażmy, że Jaworzanie są razem, że mamy wielkie serca.

Comments are closed.