W Jaworze się dzieje! – wakacyjne propozycje kulturalne

Wreszcie przyszły, wyczekiwane przez wielu z nas wakacje. Można teraz spokojnie leniuchować i relaksować się pod gołym niebem, można też  skorzystać z atrakcji które przygotował nam JOK i ECMEN. Oto kilka propozycji kulturalnych na wakacje w Jaworze:

Klub Kinomaniaka na wakacje:
04 lipca 2012 godz. 19.00
Film pt. „Elling” w reżyserii Petter’a Naess’a – wstęp wolny
18 lipca 2012 godz. 19:00
Film pt. „Rewers” w reżyserii Borysa Lankosz – wstęp wolny

Wakacje z dźwiękami:
Fascynuje cię tworzenie muzyki? Próbujesz swoich sił grając na instrumencie muzycznym? Interesuje cię historia i doświadczenie „Tych”, którzy występowali  przed wielotysięczną publicznością. Weź udział w „Wakacjach z dźwiękami”
12, 16 i 24 lipca , godz. 12.00, ECMEN
Jaworscy muzycy działający przy Towarzystwie Aktywności Kulturalnej „TAK” Jawor i Jaworski Ośrodek Kultury zapraszają młodych ludzi, których przygoda z muzyką trwa od lat lub dopiero się zaczęła  do wspólnego muzykowania, dzielenia się doświadczeniem i wiedzą.

Wakacyjna Scena Młodych:

Zajmujesz ojcu garaż? Sąsiedzi mają dość Twojego ciągłego „tarabanienia”?
Przyjdź do nas! Wyjdź z garażu! Pokaż się miastu! Ujawnij przed nami swój talent.
26.07.2012 (czwartek), godz. 17.00, ECMEN- Wakacyjna Scena Młodych. Prezentacja zespołów garażowych, bez ograniczeń wiekowych, bez kosztów uczestnictwa. Chętne zespoły prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 76 870 71 41

Wieczór z Winylem

W każdy czwartek o godzinie 20 w ECMEN można posłuchać muzyki z zapomnianej przez wielu, analogowej płyty winylowej. Kto jednak pamięta czasy winyli, ten zna jakość dźwięku tego nośnika i jego specyficzne brzmienie.  Cotygodniowe spotkania organizowane są w różnej tematyce muzycznej, swoje ulubione winyle można przynosić również ze sobą. Zapraszamy !!!

Koncert zespołu Raggafaya – Letnie Spotkania Rynkowe: 29.07.2012, godzina 17.

Comments are closed.